مسئول بخش استان‌های بنیاد ملی مد و لباس، ارومیه را میزبان نمایشگاه مد و لباس در 24 مرداد ماه اعلام کرد.
 علی اصغر زیلایی، ایجاد مشارکت بین استان‌های مختلف کشور را ضروری خواند و در این‌باره به خبرنگار مد و لباس هنرآنلاین گفت: لازم است که برای طراحان استانی و کسانی که دور از مرکز هستند نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شود، به همین خاطر ما در بنیاد ملی مد و لباس به دنبال برگزاری جشنواره‌های استانی هستیم.

او با اشاره به راه‌اندازی یک مرکز در هر استان با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هر استان بخشی را به مد و لباس اختصاص داده است و در این راستا یک نماینده جهت راهنمایی طراحان و اعلام برنامه‌های سراسری در این حوزه حضور دارد که می‌تواند به راهنمایی طراحان و علاقمندان بپردازد.

مسئول بخش استان‌های بنیاد ملی مد و لباس تصریح کرد: آذربایجان غربی 24 مرداد ماه سال جاری میزبان نمایشگاه مد و لباس می‌شود تا طراحان و تولیدکنندگان بتوانند به یک تعامل مناسب دست یابند و فرصت بروز و ظهور استعدادها ایجاد شود.

زیلایی ادامه داد: اردبیل نیز 24 شهریور ماه میزبان نمایشگاه مد و لباس در محل نمایشگاه‌های دائمی خواهد بود. ایلام و چهارمحال و بختیاری نیز برای نیمه دوم سال اعلام آمادگی کرده‌اند.

او مشارکت استان‌ها را مثبت خواند و گفت: این مشارکت بیانگر علاقه و تلاشی است که در این حوزه وجود دارد. این تلاش یقینا با حضور پررنگ طراحان و علاقمندان می‌تواند منجر به بروز اتفاقات مثبت و خوبی شود.