دو نمایشگاه بین‌المللی لباس و تجهیزات ورزشی در ماه‌های اردیبهشت و تیر به ترتیب در شهرهای شانگهای و تهران برپا می‌شود.

گروه مد و لباس هنرآنلاین: اهمیت لباس ورزشی ازآن‌جهت که به‌نوعی تأمین‌کننده سلامت، حس آسایش و مکمل گونه‌های متنوع ورزش‌های حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای است، بر کسی پوشیده نیست بااین‌همه تعداد معدودی از کشورهای جهان با برندهای نامدارشان در عرصه مد و لباس، به سراغ این ژانر می‌روند و برای ورزشکاران در سراسر جهان و سایر رشته‌های ورزشی، لباس‌های مناسبی طراحی و تولید می‌کنند.

تولیدکنندگان پوشاک ورزشی همواره به دنبال کشف انواع بافت و مواد مناسب برای تولید لباس متناسب با ورزش‌های مختلف هستند؛ لباسی که نه‌تنها از بدن ورزشکاران در برابر صدمات احتمالی محافظت کند بلکه راحت بوده، عملکرد ورزشکار را بهبود بخشد و بادوام باشد.

از سوی دیگر، پوشیدن لباس ورزشی شیک و زیبا یکی از مؤلفه‌ها و شاخص‌های تعیین یک لباس ورزشی استاندارد است که بدون شک توسط هنرمندانی در اتاق طراحی برندهای مطرح تولید پوشاک ورزشی از پیراهن و شلوار و کلاه گرفته تا جوراب و کفش و غیره به این مهم توجه ویژه‌ای می‌شود.

طی نیمه نخست سال، دو نمایشگاه بین‌المللی لباس و تجهیزات ورزشی در ماه‌های اردیبهشت و تیر به ترتیب در شهرهای شانگهای و تهران برپا می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی لباس و تجهیزات ورزشی شانگهای چین از یکم تا چهارم اردیبهشت و نمایشگاه تهران نیز از پنجم تا هشتم تیرماه 1401 برگزار می‌شود که فرصتی مناسب به‌منظور کسب تجربیات لازم در این حوزه و رقابت میان برندهای مطرح را فراهم خواهد آورد.

برپایی دو نمایشگاه لباس و تجهیزات ورزشی به میزبانی شانگهای و تهران