به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از fabukmagazine، پنج شنبه این هفته، جشنواره «هفته پوشاک اسلامی آسیا 2018»، در شهر کوالالامپور پایتخت مالزی، برای دومین سال درهایش را به روی بیش از 10 هزار بازدید کننده از رسانه های خبری محلی و بین المللی گرفته تا خریداران،  پخش کننده ها، طراحان و دیگر دست اندرکاران صنعت «پوشاک محجبه» از بیش از 10 کشور مختلف دنیا می گشاید.

دومین دوره جشنواره «هفته پوشاک  اسلامی آسیا قرار است این بار به مدت 4 روز از پنج شنبه تا یکشنبه، 26 تا 29 جولای 2018 از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر در محل مرکز نمایشگاه ها و تجارت بین المللی مالزیایی در کوالالامپور برپا باشد.

این رویداد پوشاک محجبه از شرکت ها و مارک های تجاری معروف را به نمایش گذاشته و نمایش سه روزه برای نشان دادن استعدادهای رو به ظهور در بازار بین المللی عرضه  لباس های حجابی، سبک های نو با ترکیب اسلامی خواهد داشت.

در ادامه این جشنواره تجاری، فروشندگان 80 غرفه مختلف را مدیریت کرده که محصولات متعددی از جمله لوازم بهداشتی و آرایشی حلال، پوشاک سبک زندگی اسلامی سازگار با شریعت اسلامی را  به شرکت کنندگان عرضه می کنند.

دومین دوره «هفته پوشاک اسلامی آسیا» در کوالالامپور برگزار می‌شود
تاریخ: دوشنبه 1 مرداد 1397