اتاق ایران در نظر دارد براساس دعوت رسمی فدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت هند، یک هیات تجاری و صنعتی به سرپرسی آقای مهندس شافعی، رییس اتاق ایران را به کشور هند اعزام نماید.
با عنایت به پتانسیل‌های فراوان موجود میان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و هند در زمینه‌های مختلف و روابط حسنه سیاسی و دسترسی آسان جهت مراودات فعالان اقتصادی؛ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نظر دارد براساس دعوت رسمی فدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت هند، یک هیات تجاری و صنعتی به سرپرسی آقای مهندس شافعی، رییس اتاق ایران در تاریخ 18 لغایت 23 آبان ماه سال جاری به منظور شرکت در نشست‌های تجاری و بازدید از مراکز صنعتی به کشور هند اعزام نماید.
شایان ذکر است که در این جلسات مسائل مورد علاقه طرفین شامل همکاری در زمینه‌های مختلف صادرات و واردات کالا، خدمات فنی و مهندسی، معادن، مصالح ساختمانی، مواد غذایی، نفت و پتروشیمی، چای و برنج، منسوجات، صنایع دستی و جواهرات، فعالیت‌های بانکی، سرمایه گذاری و در زمینه زیرساخت‌های دو کشور از قبیل راه سازی، نیروگاه و مخصوصا صنایع کوچک و سایر موارد مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
لذا از اعضای محترم درخواست می‌شود درصورت تمایل برای شرکت در هیات مذکور خواهشمند است برای دریافت فرم و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 9-88846031 تماس حاصل فرمایند .