این همایش با هدف آشنایی بیشتر صنایع به ابزار توسعه نوین و فناوری اطلاعات و استفاده از دانش روز برای موفقیت بیشتر و... برگزار خواهد شد.

نقش آموزش و پژوهش به عنوان ابزار کلیدی در ایجاد تغییر و بازسازی کشورها انکارناپذیر بوده و توسعه اقتصادی، علمی و فرهنگی کشور بدون سرمایه گذاری در بخش پژوهش علم و فن آوری امری بی حاصل می باشد. در این میان نقش مراکز و شرکت های تحقیقاتی در کنار دانشگاه ها در جهت تولید و انتشار علم و فن آوری های روز دنیا از اهمیت به سزایی برخوردار است.
شرکت فن آوران سپاکو برای اولین بار در کشور با هدف بهبود نظارت و کنترل کیفیت، دقت عمل بیشتر و تسریع فعالیت های صنعتی در واحدهای تولید، انبار، ردیابی محصولات تولیدی، طرحی سراسری جهت آموزش و آشنایی صنایع کشور با تکنولوژی بارکدی و RFID با استفاده از علم روز دنیا به صورت رایگان ارائه نموده است.
عدم وجود اطلاعات کافی درخصوص سیستم های شناسایی خودکار در ایران به واسطه نو بودن آن شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی را دچار ابهام و سردرگمی کرده که گاه به واسطه شرایط حاکم بر بازار به آن دامن زده می شود. این موضوع دلیلی است که شرکت فن آوران سپاکو با دیدگاهی کاملا متفاوت برگزاری این سمینارها را آغاز نماید تا بتوان به صورت کارآمد و بهینه در خدمت صنایع کشور بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت فن آوران سپاکو به نشانی www.sepaco-tech.com مراجعه نمایید.