نشست بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به قزاقستان با هدف شناسایی ظرفیت‌های بازار این کشور و چگونگی امکان صادرات کالا و خدمات به این منطقه، در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در ادامه برگزاری سلسله نشست‌های بررسی ظرفیت صادراتی ایران به کشورهای همسایه، این بار معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران در نظر دارد با حضور فعالان اقتصادی و برخی مدیران دولتی ظرفیت‌های صادراتی ایران به کشور «قزاقستان» را مورد بررسی قرار دهد.

این معاونت تاکنون نشست‌هایی با هدف بررسی فرصت‌های صادراتی ایران به کشورهای پاکستان، ترکیه، عراق، روسیه، امارات متحده عربی، عمان و آذربایجان را برگزار کرده که مورد اقبال صاحبان بنگاه‌های اقتصادی قرار گرفته است. طی این نشست‌ها، شاخص‌های اقتصادی کشورهای هدف و نیازهای عمده وارداتی آنها مورد بررسی قرار گرفته و ظرفیت‌های ایران در توسعه صادرات به آن کشورها نیز معرفی می‌شود.

 

نشست آتی این معاونت که به موضوع «بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به کشور قزاقستان» اختصاص دارد، در روز چهارشنبه 5 مهر 1396 از ساعت 10 الی 12 در طبقه ششم ساختمان شماره 2 اتاق تهران با حضور نمایندگانی از سازمان توسعه تجارت ایران و صندوق ضمانت صادرات ایران برگزار می‌شود.

 

حضور و مشارکت در این نشست برای فعالان اقتصادی، اعضای اتاق تهران و نمایندگان شرکت‌های فعال در حوزه تجارت با کشور قزاقستان آزاد است.

 

علاقمندان به حضور در این نشست تخصصی می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 88107759 مربوط به معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران تماس بگیرند.

نشست بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به قزاقستان