بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در چهارمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران ( ایران مد 95 ) می رساند پیرو مذاکرات اتحادیه با مسئولین محترم مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران ( وابسته به مرکز مطالعات بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ) سیستم کدگذاری GS1 که معتبرترین و جامع ترین سیستم کدگذاری کالا در سرتاسر جهان بوده و در بیش از112 کشورشور مورد استفاده قرار می گیرد ، برای اولین بار در این نمایشگاه بصورت آزمایشی ارائه خواهد شد .

برای این منظور دو اپلیکیشن خاص نمایشگاه طراحی شده که یکی از آنها برای غرفه داران و دیگری برای مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان درنظر گرفته شده است .

  • ·         نرم افزار غرفه داران به گونه ای طراحی شده است که می توانند برای محصولات خود، شناسنامه یا کاتالوگ ایجاد نموده و بارکد آن را روی محصول الصاق نمایند . به هر غرفه نیز یک نماد  QR CODEارائه می شود که چاپ شده و بر سردر غرفه نصب شده و اطلاعات مربوط به هر غرفه را در خود ذخیره می کند.
  • ·         در کاتالوگ محصولات اطلاعاتی نظیر مرجع سازنده، نام محصول، نوع، جنس، رنگ، دوخت و . . را میتوان ثبت نمود.
  • ·         نرم افزار مخصوص مخاطبان به گونه ای طراحی شده است که با مراجعه به غرفه و اسکن بارکد غرفه می
  • ·         توانند کلیه اطلاعات محصولات را در گوشی خود دیده و ذخیره نمایند. همچنین مشتریان میتوانند بارکد روی اتیکت محصولات را با گوشی خود اسکن نموده و کاتالوگ ایجاد شده توسط غرفه دار را ملاحظه کنند.

 

از کلیه غرفه داران محترم تقاضا می گردد جهت دریافت آموزش ها و اطلاعات لازم با مدیر نمایشگاه مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات جناب آقای مهندس حسینی به شماره تلفن های 09124234360 و 88924605 (داخلی 498 ) تماس حاصل فرمایند .

لینک دانلود اپ مخصوص بازدیدکنندگان و مخاطبان نیز در کانال مخصوص ایران مد در تلگرام به آدرس telegram.me/iranmode95 بارگذاری شده است .