Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

 در حاشیه نشست تخصصی چالش‌ها، فرصت‌ها و راهکارهای توسعه سرمایه‌گذاری کاشان بزرگ با حضور زیبا تفضلی، نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، فرماندار، سرپرست دانشگاه و جمعی از مسئولان و خیرین، فاز یک دانشکده مهندسی دانشگاه کاشان به نام زنده یاد "ارباب حسن تفضلی" پدر صنعت نساجی ایران نامگذاری شد.

در حاشیه نشست تخصصی چالش‌ها، فرصت‌ها و راهکارهای توسعه سرمایه گذاری کاشان بزرگ با حضور زیبا تفضلی، نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، فرماندار، سرپرست دانشگاه و جمعی از مسئولان و خیرین، فاز یک دانشکده مهندسی دانشگاه کاشان به نام زنده یاد «ارباب حسن تفضلی» پدر صنعت نساجی ایران نامگذاری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، در این مراسم از یادبود و تندیس ارباب حسن تفضلی که به دست خیرالله کریمی، همکار بازنشسته دانشگاه کاشان، ساخته شده است با حضور دختر ایشان زیبا تفضلی رونمایی شد.

مدیر عامل ستاد خیرین دانشگاه کاشان گفت: پروژه فاز یک دانشکده مهندسی با ۵۲۰۰ متر زیربنا با اعتبارات ملی ساخته شده که به پاس احترام و خدمات ارزنده ارباب تفضلی به نام ایشان نامگذاری شده است.

محمد الماسی اظهار داشت: خانواده ارباب تفضلی قرار است که کلیه آزمایشگاه‌های این دانشکده را تجهیز کنند.

وی افزود: تاکنون ۲۵۰ میلیون تومان این خانواده در اختیار دانشگاه قرار داده‌اند که قرار است بقیه نیازهای این دانشکده را تامین کنند.

مدیر عامل ستاد خیرین دانشگاه کاشان از ساخت دانشکده نساجی و فرش توسط خانواده تفضلی در این دانشگاه خبر داد و افزود: این دانشکده نیز با زیر بنای سه هزار متر مربع در دست ساخت است و فاز دوم این دانشکده نیز توسط خیر ارجمند دکتر سا‌تر ساخته می‌شود.

1
تاریخ: چهارشنبه 29 مرداد 1393