Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: طبق تفاهمنامه منعقد شده بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق مهر امام رضا (ع) به فعالان حوزه مد و لباس در گیلان تسهیلات پرداخت می‌شود.

از رشت، اظهار کرد به گزارش خبرگزاری فارس فیروز فاضلی ظهر امروز در نشست اداره کل فرهنگ و ارشاد به منظور کاربردی شدن الگوهای مورد تایید کار گروه ساماندهی مد و لباس اسلامی و کمک به چرخه طراحی و تولید پوشاک ایرانی‌ـ‌ اسلامی به فعالان این عرصه تسهیلات اعطاء می‌شود.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال برای دست‌اندرکاران حوزه مذکور از دیگر اهداف پرداخت تسهیلات است، افزود: حمایت از افراد توانمند و کارآفرین در عرصه هنر‌ و صنعت پوشاک کشور از اهداف مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مقوله است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: این تفاهم و توافق بین صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق مهر امام رضا (ع) منعقد شده و به واجدین شرایط در حوزه مد و لباس گیلان در آینده تسهیلات پرداخت می‌شود.

این مسئول با دعوت از تولید کنندگان لباس در گیلان برای دریافت این تسهیلات خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان با مراجعه به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان می‌توانند از جزئیات دریافت این تسهیلات آگاه شوند.

فاضلی کارمزد تسهیلات مذکور را 4 درصد عنوان کرد و متذکر شد: کارمزد تسهیلات در اقساط بلند مدت بازپرداخت می‌شود

تاریخ: دوشنبه 4 اسفند 1393