Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران  با اشاره به تعلل وزارت صنعت، معدن و تجارت در ارائه مجوز برگزاری نمایشگاه پوشاک شهریور ماه گفت: سال گذشته نیز چنین تعللی موجب شد نمایشگاه پوشاک ایرانی به جای مهر ماه در بهمن ماه سال برگزار شود.

مهدی یکتا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا افزود: نمایشگاه پوشاک از جمله نمایشگاه‌هایی است که باید از سه ماه پیش برگزاری آن به صورت قطعی اعلام شود تا تولیدکنندگان بتوانند برای آن برنامه‌ریزی کنند.

او ادامه داد: زمان برگزاری نمایشگاه پوشاک ایران 16شهریور ماه تعیین شده است، ولی با وجود مکاتبات گسترده اتحادیه با سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه‌های ایران تاکنون مجوز برپایی نمایشگاه در این تاریخ داده نشده‌ است.

یکتا با بیان اینکه باید برای برپایی نمایشگاه پوشاک از سه تا چهار ماه پیش آماده بود و وقت گذاشت، اظهار کرد: یک نمایشگاه خوب پوشاک نیازمند طراحی غرفه، کلکسیون انواع تولیدات و ویترین است که در مدت چند هفته این کار امکان‌پذیر نیست.

وی ادامه داد: با وجود اینکه اتحادیه برای چندمین بار در سال جدید برای این نمایشگاه درخواست مجوز کرده، اما تا این لحظه هیچ جوابی دریافت نکرده است.

1
تاریخ: دوشنبه 14 اردیبهشت 1394