Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

تاریخ خبر : 94/05/21

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برای کاهش سود بانکی برای صنعتگران در تئوری اتفاق نظری صورت گرفته است اما در عمل حرکت جدی انجام نشده است.
رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از اقدامات مقدماتی و زیرساختی در دو حوزه خطرات آتی پس از تحریم‌ها و آزادسازی مبالغ بلوکه شده و همچنین کاهش سود بانکی صنعتگران خبر داد و گفت: پس از برداشت تحریم‌ها و آزادسازی مبالغ بلوکه شده با توجه به اینکه صنایع ما دارای تکنولوژی قدیمی است و نوسازی این صنایع که عمده درصد صنعت را شامل میشود را باید از طریق کمیسیون پیگیر باشیم.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خطرات پس از تحریم این است که به جای اینکه مبالغ در صنعت و زیر ساخت‌ها هزینه گردد در واردات سرمایه گذاری و هزینه شود که در همین خصوص با وزارت صنعت و معدن و مسئولین ذی ربط مذاکراتی صورت گرفته است.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برای کاهش سود بانکی برای صنعتگران در تئوری اتفاق نظری صورت گرفته است اما در عمل حرکت جدی انجام نشده است که در همین خصوص با ریاست بانک مرکزی صحبتهایی شده و قول‌های مساعدی در این زمینه گرفته شده است.

تاریخ: چهارشنبه 21 مرداد 1394