Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

تولید کنندگان علاقه مند مشارکت در طرح خرید کالای ایرانی می‌توانند با مراجعه به آدرس http://kala.ecommerce.gov.ir ثبت‌نام کنند.
به گزارش  شاتا، درخواست ثبت شده توسط تولیدکنندگان توسط دفتر تخصصی مربوطه در وزارت صنعت، معدن و تجارت بررسی خواهد شد و پس از نهایی شدن نتیجه به واحد درخواست‌کننده اطلاع داده می شود. در فراخوان اعلام شده توسط وزارت صنعت،معدن وتجارت آمده است:
۱- طرح اعطای تسهیلات خرید کالای مصرفی با دوام ایرانی منتخب از طریق صدور کارت اعتباری
نظر به اینکه طرح خرید کالای ایرانی با استفاده از کارت اعتباری با مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردیده، بدینوسیله از تولید کنندگان علاقه‌مند به استفاده از این طرح دعوت می گردد با مراجعه به سامانه اینترنتی وزارت صنعت، معدن و تجارت به آدرس اینترنتی www.mimt.gov.ir  نسبت به تکمیل فرم اطلاعات مربوطه در سامانه (http://kala.ecommerce.gov.ir/ ) جهت مشارکت در این طرح اقدام نمایند.
۲-طرح اعطای تسهیلات به بنگاههای تولیدی از طریق خرید دین (اسناد مدت دار ناشی از فروش اقساطی کالا)
نظر به اینکه بر اساس این طرح بانک‌ها اسناد ناشی از فروش اقساطی کالاهای واسطه‌ای را با سررسید حداکثر یکسال و با نرخ ۱۶% خریداری می نماید، لذا تولید‌کنندگان متقاضی شرکت در این طرح، درخواست خود را به آدرس اینترنتی www.mimt.gov.ir   ارسال نمایند.
بدیهی است با تکمیل و ارسال اطلاعات مربوطه، تولید‌کنندگان خواهند توانست در این طرح با پذیرش ضوابط اعلامی در بخشنامه بانک مرکزی نسبت به فروش کالاهای خود اقدام نمایند.

تاریخ: سه شنبه 19 آبان 1394