Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: به اتحادیه های مربوطه عنوان کرده ایم که تاپایان سال نسبت به تعیین تکلیف پوشاک با برندهای خارجی موجود در واحدهای خود اقدام کنند.
ناصر فغفوری روز چهارشنبه در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان زنجان افزود: عرضه کالاهای خارجی به ویژه پوشاک بخشی از بازار استان زنجان را به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به اینکه پوشاک خارجی موجود از مبادی های مختلف وارد بازار می شود اظهار کرد: برخی از پوشاک به شکل قانونی و تعدادی نیز به شکل قاچاق و غیر قانونی در بازار عرضه می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: همچنین 50 درصد از پوشاکی که با برند خارجی در بازار عرضه می شود، تولید داخل است.
فغفوری ادامه داد: به اتحادیه های مربوطه عنوان کرده ایم که تاپایان سال نسبت به تعیین تکلیف پوشاک با برندهای خارجی اقدام کنند.
وی یادآورشد: برای واحدهای مختلف کارت شناسایی که بیانگر ورود پوشاک از مبادی قانون برای عرضه در بازار است صادر خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سه ماهه نخست امسال 300 پروانه صنفی و در سه ماهه دوم یک هزار و 200 پروانه صنفی صادر شده است.
فغفوری اضافه کرد: رشد 400 درصدی صدور پروانه صنفی در سه ماهه دوم امسال به دلیل تسهیل فرایند صدور پروانه صنفی است.
رئیس اتاق اصناف استان زنجان نیز گفت: تمدید صدور پروانه کسب منوط به طی دورهای آموزشی ویژه فقه بازار از سوی کسبه است.
رحیم حاج نایبی افزود: از اول آبان امسال واحدها برای عرضه پوشاک خارجی به بازار ملزم به اخذ مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت هستند.

تاریخ: چهارشنبه 27 آبان 1394