Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

رئیس انجمن نساجی ایران از مشخص شدن برند تولیدکنندگان پوشاک، فرش ماشینی و موکت در فهرست وزارت صنعت و معدن و تجارت برای مشمول قرار گرفتن کارت اعتباری 10 میلیون تومانی تا 15 آذر ماه سال جاری خبر داد.
محمد مروج در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه بر اساس توافقات صورت گرفته قرار بر این شده که تعدادی از برندهای مطرح موکت و فرش ماشینی و البسه در فهرست وزارت صنعت و معدن وتجارت قرار گیرند گفت: این اسامی تا 15 آذر ماه سال جاری به وزارت صنعت و معدن و تجارت اعلام می‌شود.
وی افزود: پیش بینی می‌شود 120 برند از صنعت نساجی کشور در فهرست وزارت صنعت و معدن و تجارت قرار گیرد که 50 مورد از آنها مربوط به فرش ماشینی و موکت می‌باشد.
رئیس انجمن نساجی ایران با اشاره به اینکه وزارت صنعت و معدن وتجارت از تولید کنندگان در صنعت نساجی خواسته است که موجودی و تولید سال 93 خود را اعلام کنند گفت: بر اساس تصمیمات گرفته شده قرار است تمامی برندهای قرار گرفته شده در فهرست، محصولات خود را در نمایشگاه‌های دائمی در سراسر کشور عرضه کنند.
وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه‌های دائمی برای عرضه محصولات نساجی ایران که مشمول اعطای تسهیلات 10 میلیون تومانی برای خرید هستند به این خاطر است که دست هر گونه واسطه از عرضه محصولات نساجی مشمول این طرح کوتاه شود.

تاریخ: یکشنبه 15 آذر 1394