Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

نخستین جشنواره منطقه ای مد و لباس خلیج فارس با حضور استان‌های هرمزگان ، خوزستان، سیستان و بلوچستان و بوشهر در بندرعباس از نوزدهم بهمن ماه افتتاح می‌شود.
به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،بیست و پنجمین جشنواره کشوری مد و لباس اسلامی ایرانی و نخستین جشنواره منطقه ای مد و لباس با میزبانی استان هرمزگان و با همراهی سه استان خوزستان ، بوشهر و سیستان و بلوچستان نوزدهم بهمن ماه همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی شهید آوینی بندرعباس افتتاح می‌شود.
این جشنواره در جهت تقویت هویت ملی با رویکرد مد و لباس و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و استفاده از ظرفیت‌های بومی و محلی در گسترش این فرهنگ و با هدف هم افزایی بیشتر فرهنگی و اجتماعی بین مرزنشینان خلیج فارس و با توجه ویژه به اقتصاد هنر و معرفی پوشش و لباس اسلامی ایرانی به خارج کشور برگزار می‌شود.
شایان ذکر است برگزاری کارگاه‌های آموزشی،نمایش لباس‌های سنتی چهار استان شرکت کننده،نمایش 50 اثر برتر این جشنوراه و برگزاری نشست‌های تخصصی از مهم‌ترین بخش‌های این جشنواره است.
نخستین جشنواره مد و لباس منطقه ای خلیج فارس در روزهای 19 تا 23 بهمن ماه در تالار شهید آوینی برپا می‌باشد و ورود برای عمومی آزاد است.

تاریخ: سه شنبه 20 بهمن 1394