Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از واحد مرکزی خبر، در این نمایشگاه حدود 50 شرکت داخلی و 30 شرکت کننده خارجی ،ضمن ارائه جدیدترین کلکسیون های تولیدی خود، نوین ترین طرح های تولیدی برگرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی را مطرح و معرفی خواهند کرد.

در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران، ده ها شرکت و واحد تولیدی، برترین تولیدات پوشاک، شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه در قالب طرح ها و رنگ های گوناگون و همچنین دستگاهها و تجهیزات تولید پوشاک و نوین ترین طرح‌ها و مدل‌های طراحی و تولید پوشاک را در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد داد.

مهدی یکتا دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران به ویژگی های ممتاز نمایشگاه امسال اشاره کرد و گفت: امسال برای نخستین بار سیستم کدگذاری بین المللی GS1 با همکاری مرکز ملی شماره گذاری ایران در نمایشگاه اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد ؛ در این سیستم که با نرم افزارهای خاص طراحی شده است غرفه داران می توانند همه اطلاعات آماری و کیفی محصولات خود را ظرف چند ثانیه به سمع و نظر بازدیدکنندگان برسانند و هر بازدید کننده هم با نصب آپ مورد نظر، به محض ورود به سالن همه اطلاعات دلخواه خود را بدون کمترین محدودیت دریافت خواهد کرد.

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در ادامه به کسب اطلاعات و پیشنهادهای فروشندگان در نقاط مختلت کشور اشاره کرد و گفت: امسال 45 گروه از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه به 45 شهر برگزیده ایران اعزام شده و با اطلاع رسانی به خرده فروشی های لباس و جمع آوری اطلاعات آنان پشتوانه قابل اعتنایی برای نمایشگاه فراهم کرده است.

وی خاطر نشان کرد؛ بر اساس اطلاعات کسب شده از واحد های تولیدی پوشاک، متصل نبودن آنها به سیستم توزیع، مشکل بزرگ این واحدها بوده که با این حرکت می توان امیدوار بود سهم بازار از محصولات داخلی افزایش یابد.

یکتا ، امسال را سال ویژه ای برای صنعت پوشاک کشور دانست و گفت: قاچاق یکی از مسائلی مهمی است که به صنعت پوشاک کشور صدمات سختی وارد می کند البته مبارزه با قاچاق پوشاک انجام شده و می شود اما باید با جدیت بیشتری صورت بگیرد.

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران خاطر نشان کرد: پس از تاکیدات مقام معظم رهبری بر مبارزه جدی با قاچاق و توجه به کالای ایرانی، موج عظیمی در سطح رسانه های عمومی داخل و خارج کشور برای تبلیغ کالای داخلی راه افتاده است و نمایشگاه ایران مد می تواند بخشی از اعتماد جامعه مصرف کنندگان به پوشاک داخلی را برگرداند.

وی ایجاد رقابت و تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک، ارتقای سطح تولید داخلی کشور، علمی کردن طرح تولید لباس داخلی، کمک به توسعه اشتغال، بازاریابی و افزایش صادرات و افزایش راندمان تولید داخلی؛ مهمترین اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران بیان کرد.

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران از 13تا 16 شهریور هر روز از ساعت 12 تا 20 در سالن 38B محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

تاریخ: یکشنبه 7 شهریور 1395