Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
رئیس کل بانک مرکزی گفت: با ارائه تسهیلات و نوسازی ماشین‌آلات واحدهای نساجی استان کرمانشاه به چرخه تولید باز می‌گردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه ولی‌الله سیف در بازدید از کارخانه کرپ ناز کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اقدامات انجام شده برای توسعه اقتصادی کشور، طرحهایی در نظر گرفته شده که اکنون به اثربخشی رسیده و این موضوع نیز در استان کرمانشاه آثار مثبتی را نشان می‌دهد.

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه واحدهای نساجی استان کرمانشاه دارای مشکلاتی در زمینه نوسازی ماشین‌آلات است گفت: با ارائه تسهیلات و نوسازی ماشین‌آلات این واحدهای نساجی می‌توانند به چرخه تولید بازگردند.

سیف درباره پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه گفت: این طرح در واقع جهت‌دهی مثبتی را نشان می‌دهد اما کندی در اجرای آن اتفاق افتاده که بخشی از آن مربوط به قراردادهای فاینانس است که با توجه به اقدامات اخیر امیدداریم این مشکل برای پالایشگاه آناهیتا برداشته شود و با زمان‌بندی مناسب به نتیجه مطلوب دست یابد.

این مقام مسئول در مورد پروژه قوطی‌سازی کرمانشاه عنوان کرد: تمام ماشین‌آلات این طرح آماده نصب است و با سرعت بخشیدن در این کار تا هفت ماه آینده نصب خواهند شد تا این طرح در 10 ماه به تولید برسد که این پروژه با اشتغال‌زایی بالا اقدامی مثبت در استان کرمانشاه محسوب می‌شود.

تاریخ: چهارشنبه 20 بهمن 1395