Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

عملیات اجرایی ساخت یکی از بزرگترین کارخانجات نساجی روز سه شنبه با حضور احمدی معاون سیاسی وزیر کشور و چاوشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در شهرک صنعتی قرچک آغاز شد.

فرماندار قرچک در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی این مجتمع بزرگ تولیدی به  ایرنا گفت: کارخانه نساجی تولید پارچه رومبلی در زمینی به مساحت 7 هکتار در شهرک صنعی قرچک احداث می شود. 

مسعود مرسل پور افزود: با بهره برداری از این واحد تولیدی، زمینه اشتغال بکار یک هزار نفر به صورت مستقیم و دو هزار نفر نیز به صورت غیرمستقیم  فراهم می شود.
وی اظهار کرد: این کارخانه با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی با مجموع حدود 240 میلیارد تومان احداث و راه اندازی خواهد شد.  به گفته وی، سرمایه گذاری ساخت فاز اول این پروژه 120 میلیارد تومان و هزینه فاز دوم و سوم آن نیز 120میلیارد تومان برآورد شده است.

فرماندار قرچک افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده، فاز اول این کارخانه بزرگ تولیدی در مدت زمان شش ماه اجرا و به بهره برداری می رسد.

به گفته مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با راه اندازی کارخانه نساجی قرچک نیاز کشور در زمینه تولید پارچه های رومبلی تامین می شود.  شهرستان قرچک در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است. 
تاریخ: یکشنبه 24 بهمن 1395