Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

نمایشگاه اینترتکستایل شانگهای، بزرگ ترین رویداد تجاری بهار تابستان که در بهار 2017 برگزار خواهد شد، میزبان بیش از 3300 غرفه گذار از 26 کشور و منطقه خواهد بود.

به گزارش سرویس ترجمه نساجی امروز، همزمان با این نمایشگاه چند نمایشگاه دیگر نیز برگزار می شوند از جمله Yarn Expo Spring، Intertextile Shanghai Home Textiles، CHIC و PH Value.


شروع این نمایشگاه سه روزه از 15 مارس بوده و شرکت نمایشگاهی مسه فرانکفورت، CCPIT و مرکز اطلاعات نساجی چین از برگزار کنندگان آن هستند.


وندی ون، مدیر کل شرکت مسه فرانکفورت گفت: ما عقیده داریم با توجه به چالش هایی که برای بعضی از فعالان صنعتی در سال 2016 وجود داشت، نمایشگاه امسال از اهمیت بیشتری هم برای غرفه گذاران و هم خریداران بین المللی برخوردار خواهد بود.

کیفیت و مقیاس این دوره از نمایشگاه با توجه به رشد زیادی که در سال های اخیر داشته و به ویژه حضور برندهای صنعتی مطرح که هم غرفه گذار و هم تامین کننده هستند، آن را به جایگاهی بی رقیب برای صنایع جهانی تبدیل کرده است تا بتوانند با بازار چین ارتباط برقرار کنند و بالعکس.


بخش SalonEurope سالن بین المللی نمایشگاه مربوط به غرفه Milano Unica و همچنین غرفه های آلمان و فرانسه است. علاوه بر آن غرفه های آسیایی از کشورهای هند، ژاپن، کره، پاکستان و تایوان و غرفه های گروهی Dyetec، Convergence Institute of Natural Materials و Lenzing نیز در کنار غرفه های انفرادی از کشورهای مختلف حضور خواهند داشت.


طبق گفته های برگزارکنندگان نمایشگاه در یک بولتن مطبوعاتی، محصولات کلیدی و مهم در مناطق مشخصی از نمایشگاه واقع شده است تا دسترسی خریداران به آن ها آسان تر باشد و غرفه گذاران هم بهتر بتوانند محصولات خود را نمایش دهند. در سالن بین المللی، غرفه های All About Sustainability، Premium Wool Zone، Functional Lab و Verve for Design جدیدترین محصولات، فناوری ها و روندهای موجود در این عرصه ها را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش سرویس ترجمه نساجی امروز، غرفه های Beyond Denim و Accessories Vision نیز به ترتیب در سالن 6.2 و 8.1 حضور خواهند داشت. غرفه های چینی هم بر حسب کاربرد نهایی محصولاتشان گروه بندی شده اند.


در کنار تمامی این محصولات متنوع یک سری برنامه های حاشیه ای نیز در نمایشگاه وجود خواهد داشت نظیر برگزاری سمینارها و میزگردها.

تاریخ: دوشنبه 14 فروردین 1396