Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در جلسه هیئت مدیره اتحادیه صنف پوشاک استان قزوین خواستار عزم همگانی در برخورد با قاچاق پوشاک شد.

علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه صنف پوشاک اظهار کرد: اتحادیه صنف پوشاک استان یکی از اتحادیه های بزرگ و بسیار خوب در بین اتحادیه های صنفی استان است.


به گزارش سایت نساجی امروز به نقل از اقتصاد پنهان،  وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی گفت: اتحادیه پوشاک یکی از اتحادیه هایی است که بیش از دیگر صنوف با پدیده قاچاق درگیر است لذا برای برخورد با قاچاق عزم همگانی را می طلبد.


پرزحمت خاطرنشان کرد: در راستای جلوگیری از قاچاق دستورالعمل هایی داریم که امیدواریم با همکاری صنوف و اتحادیه های مربوطه در بخش اصناف با این موضوع برخورد جدی صورت گیرد.


گرامی پور رئیس اتحادیه پوشاک نیز در ادامه این نشست با اشاره به مشکلاتی نظیر عرضه کالاهای خارجی در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره ای خارجی، فعالیت دستفروشان را از مشکلات اصلی این اتحادیه دانست و اعلام کرد: بیش از 250 دستفروش در سطح شهر قزوین فعالیت دارند که باید ساماندهی شوند.

لزوم عزم همگانی در برخورد با قاچاق پوشاک
تاریخ: چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396