Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
رئیس مرکز پژوهش‌های اتحادیه پوشاک از تولید صادرات محور پرفروش‌ترین برندهای معروف پوشاک جهان در ایران خبرداد.

محمد جواد صدق آمیز با اشاره به تولید ۱۵۰ هزار تکه پوشاک در ۸ ماه اخیر در کشور افزود: این برند‌ها متعلق به کشورهای اسپانیا، ایتالیا و ترکیه است که پس از تولید در ایران به کشورهای مبدا منتقل و سپس در سراسر جهان توزیع می‌شود.


 به گزارش سایت نساجی امروز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، وی با اشاره به انتقال تکنولوژی و ایجاد شرایط فنی تولید این نوع محصولات در کشور گفت: برندهای با کیفیت متوسط و حجم و تولید بالا و پرفروش در جهان، در ایران تولید می‌شود.


صدق آمیز، تامین مواد اولیه را از چالش‌های پیش رو در تولید داخلی دانست و ادامه داد: هم اکنون بطور موقت پارچه و مواد اولیه با واردات تامین می‌شود که با برنامه ریزی‌های انجام شده با انجمن صنایع نساجی در یک ماه گذشته امکان تولید مواد اولیه با کیفیت و رقابتی با شرایط بین المللی در کشور فراهم خواهد شد.


رئیس مرکز پژوهش‌های اتحادیه پوشاک با اشاره به برنامه ریزی‌های انجام شده برای سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۳۰ و افزایش تولید محصولات صادراتی در کشور افزود: ظرفیت صادرات ۱۰ میلیارد دلار پوشاک در سال و تامین ۷۰ درصد بازار داخلی معادل ۲۰ میلیارد دلار تولید پوشاک، در کشور فراهم است.

تولید صادرات محور برندهای معروف پوشاک جهان در ایران
تاریخ: سه شنبه 23 خرداد 1396