Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
نمایشگاه پارچه و مد پاریس (Premiere Vision) از ۲۸-۳۰ شهریور ماه مرکز نمایشگاهی Paris Nord Villepinte برگزار می‌شود.

نمایشگاه پارچه و مد پاریس (Premiere Vision) رویدادی بسیار بزرگ برای تمام بخش‌های صنعت نساجی است. این رویداد از شش نمایشگاه تشکیل شده است که هر کدام به بخشی اختصاص یافته اند: بخش نخ و الیاف، پارچه و منسوجات، طراحی، لوازم جانبی، چرم و تولید.

 

 به گزارش سایت نساجی امروز به نقل از عصرنمایشگاه ؛ این نمایشگاه بر تنوع و تبادلات تمرکز دارد از انتخاب نخ گرفته تا تولیدات مد و این در حالیست که فعالان حرفه‌ای این صنعت را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند.

 

طراحی نمایشگاه مد و نساجی پاریس به گونه‌ای است که بسیار تاثیر‌گذار و کامل است و این امکان را فراهم می‌کند تا در لحظات استراتژیک تلاش خود را بر موضوعی متمرکز کنید و از مزایای متعدد این رویداد حرفه‌ای استفاده کنید. پیش از سالن ها، تیم مد این نمایشگاه، دیدارهایی را با کارشناسان و متخصصان فراهم کرده‌اند تا به بافندگان در روند خلاقانه کارشان کمک نمایند.

 

 این رویداد، شامل قرارهای ملاقات ترکیبی و الهام بخش نیز می‌باشد. این رویداد می‌تواند حمایت اطلاعاتی خوبی در اختیار تمام عناصر این صنعت قرار دهد.

 

۷۵۰ غرفه دار از ۳۵ کشور دنیا که هر کدام بر اساس نوع خلاقیت کاریشان انتخاب شده اند، تمام مجموعه‌های خود را برای پاسخگویی به نیازها در طیف وسیعی از قیمتها ارائه می‌دهند: از جمله کارهای گلدوزی، توری، پارچه‌های لباسی و کت شلواری، پارچه‌های ابرشمی، پارچه‌های پشمی، بافتنی، پارچه‌های رنگی و بسیاری دیگر است.

بزرگترین رویداد صنعت نساجی در نمایشگاه پارچه و مد پاریس
تاریخ: چهارشنبه 31 خرداد 1396