Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌ رضوی با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری برای این طرح بیشتر از 40 میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: تمام سرمایه این طرح داخلی است اما ماشین‌آلات خارجی هستند.

به گزارش شاتا ؛ راضیه علیرضایی با اشاره به اشتغال‌زایی این طرح برای 100 نفر، عنوان کرد: تاکنون 100 پروانه کار صادر شده است و این عدد با گذشت زمان و توسعه طرح بیشتر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این مجموعه هم‌اکنون به بهره‌برداری رسیده و در حال تولید است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی با اشاره به بازدید‌های اخیر از مجموعه، تصریح کرد: تاکنون در شرق کشور چنین واحدی خوب و توانمند نداشته‌ایم.
در همین رابطه شکوه میرشاهی، سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی، در این خصوص گفت: واحد تولیدی مذکور با ظرفیت سالانه تولید 1500 تن و متوسط روزانه 5 تن در شهرک صنعتی چناران ایجاد کرده است.
وی اظهار کرد: این شرکت با سرمایه اولیه 10.8 میلیارد تومان در سال 95 ثبت شد که تاکنون 47.8 میلیارد تومان شامل 6 میلیون یورو و 25 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است.
علیرضایی ادامه داد: این واحد تولیدی مجهز به آخرین تکنولوژی روز کشورهای آلمان، بلژیک و ایتالیاست و همچنین آب مورد نیاز برای تولید با مجهز بودن به سیستم تصفیه فاضلاب در چرخه تولید مجددا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
وی گفت: بهره‌ برداری کامل از این طرح نیاز کشور به حوله و منسوجات حوله‌ای با بالاترین کیفیت را مرتفع و کشور را از واردات تولیدات ترکیه‌ای بی‌نیاز و امکان صادرات به کشورهای همسایه را نیز فراهم خواهد کرد.

بزرگترین واحد تولید منسوجات حوله‌ای در استان خراسان‌ رضوی افتتاح می‌شود
تاریخ: سه شنبه 17 مرداد 1396