Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
نیروی انتظامی برای چندمین بار وارد میدان می‌شود... این خبری است که رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با حضور در یکی از بخش‌های خبری شبکه خبر در راستای جلوگیری از تولید و توزیع پوشاک غیرمتعارف به اطلاع مخاطبان رسانده است.

شیرازی در این گفتگو اذعان داشته است که به عنوان مثال اگر در فروشگاهی مدهایی همچون شلوار پاره و تولید یا عرضه آن مشاهده می‌شود با کمک نیروی انتظامی از آن جلوگیری به عمل می‌آید.

 

به گزارش سایت نساجی امروز به نقل از هنرآنلاین، شیرازی، درباره فروش و تولید پوشاک غیر متعارف، پاره، تنگ و کوتاه و مانتوهای جلوباز اظهار کرده است که پوشاک این چنینی را از مغازه‌های سطح شهر جمع‌آوری کردیم. باید توجه داشت که استفاده از شلوار پاره در شأن یک ایرانی نیست و ما کاری به مد موجود در دنیا نداریم.

 

او درباره مجازات عاملان عرضه و تولید این پوشاک گفته که کالای تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک نامتعارف جمع‌آوری می‌شود و از فعالیت آنها جلوگیری به عمل می‌آید. واردات، تولید این نوع از پوشاک با توجه به اینکه خلاف شئونات ما بوده ممنوع است و با آن برخورد می‌شود. در صورتی که مانتویی که به عنوان حجاب بانوان باشد و تنها از حجاب یک اسم را یدک بکشد و دکمه نداشته باشد جلوباز یا بدن‌نما باشد از جمله مواردی است که با آن برخورد می‌شود.

 

به اعتقاد  رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران ، پوشاک نامتعارف از شوهای خانگی ترویج می‌شود و باید ریشه آن از آنجا خشکیده شود که این امر نیز از وظایف دولت و دستگاه قضایی است.

تعریف پوشاک نامتعارف از سوی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران
تاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1396