Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

رئیس اتحادیه پوشاک مشهد مقدس گفت: ادامه روند کنونی و رکود موجود در بازار سببب می‌شود که حداقل ۲۰۰۰ واحد فروش ۱پوشاک تا آخر امسال واحدهای خود را جمع آوری کنند.

مهدی لسان طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: نمایشگاه پاییزه یکی از موضوعاتی است که برگزاری آن برای امسال در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: هم اکنون نزدیک به انتهای فصل بوده و به همین علت اکثر فروشگاه‌های پوشاک قصد دارند که باقیمانده اجناس خود را برای پرداخت مطالبات خود به پول نزدیک کنند و به همین علت تخفیف‌های زیادی را قرار می‌دهند.

رئیس اتحادیه پوشاک مشهد مقدس با بیان اینکه علاوه بر تخفیف‌هایی که وجود دارد 200 واحد پوشاک نیز در طرح جشنواره فروش مشارکت دارند، خاطرنشان کرد: با توجه به این مسائل، برگزاری جشنواره پاییزه به هیچ عنوان توجیه نداشته اما علیرغم این موضوعات این نمایشگاه امسال برگزار می‌شود.

لسان طوسی ادامه داد: وضعیت رکود بازار در شهر مشهد به حد نامتناسبی رسیده و در 3 ماهه ابتدایی امسال در حدود هزار واحد صنفی در بخش پوشاک واحدهای خود را جمع آوری کردهاند. اگر وضعیت به همین روال پیش برود پیش‌بینی این است که تا پایان سال تعداد واحدهای تعطیل شده در صنف پوشاک مشهدمقدس به حدود 2000 واحد برسد.

ادامه روند کنونی "رکود بازار" تعطیلی ۲۰۰۰ واحد پوشاک مشهد را به‌دنبال دارد
تاریخ: شنبه 25 شهریور 1396