Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

شریعتمداری ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در گردهمایی بسبجیان وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سازمانهای تابعه با اشاره به اقتصاد مقاومتی برحفاظت از تولید ملی و افتخار به تولید ات وطنی تاکید کرد.

به گزارش شاتا ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت با تاکید بر سخت کردن مقررات داخلی تصریح کرد :   شرکتهای خارجی نباید  امکان رقابت با کالای داخلی را داشته  باشند و قدم اول در این راه مبارزه با ورود کالای قاچاق است.
وی با اشاره به  مشکلات ورود کالای قاچاق گفت : کالاهای قاچاق  بدون پرداخت حقوق گمرکی وارد کشور می شوند و  وظیفه ملی ما اینست که خودمان مظهر استفاده از این کالای خارجی نباشیم .
وی ضمن اشاره به از خود گذشتگیهای بسیجیان در دوران جنگ تحمیلی و اهمیت پاسداشت  هفته دفاع مقدس عنوان نمود : بسبجیان دارای مسئولیتهای ویژه ای هستند و اینکه 66 درصد وزارتخانه عضو بسیج می باشند به ابن معنی است که 66 درصد کارکنان می خواهند بسیجی فکر کنند
وی در ادامه گفت : بسیج مدرسه عشق است و انقلاب ما در فراز و نشیبهای فراوانی که داشته است همواره با فرهنگ بسیجی و عاشورایی متقارن بوده است و این سرزمین نشانه ای از جانبازی و ایثارگری جوانان بوده  است.
گفتنی است ، همچنین فرمانده مرکز بسبج وزارت صنعت ، معدن و تجارت در گردهمایی بسبجیان وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سازمانهای تابعه با اشاره به تلاشهای ایثارگران و بسیجیان در دفاع مقدس گفت: درصد بالایی از نیروهای وزارتخانه عضو بسبج هستند و تلاش می کنیم با ایجاد کانونهای تخصصی مابقی نیروهای وزارتخانه را درمرکز  بسیج فعال کنیم.
چراغی با بیان آمار بسیجیان وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت : در حال حاضر تعداد 8 هزار و 16 نفر ایثارگر درستاد وزارتخانه و 32 استان کشور و 18 شرکت تابعه عضو بسیج می باشند.
چراغی در ادامه با بیان تعداد شهدا ، جانبازان و رزمندگان وزارت صنعت ، معدن و تجارت تصریح نمود : تعداد  307 شهید و یک هزار و 576 نفر جانباز و 3 هزارو 882 نفر رزمنده در وزارتخانه وجود دارد.

حفاظت از تولید ملی و افتخار به تولید ات وطنی
تاریخ: چهارشنبه 5 مهر 1396