Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان از اجرای تفاهمنامه توسعه اشتغال روستایی در قالب طرح تولید پوشاک در مناطق روستایی گیلان خبر داد.

 احمدعلی شهیدی بیان کرد: اجرای طرح تولید پوشاک در مناطق روستایی در 5 استان در سطح کشور اجرایی می‌شود که گیلان نیز یکی از استان‌های پایلوت در اجرای این طرح است.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان خاطرنشان کرد: در قالب «طرح تولید پوشاک در مناطق روستایی» یک و نیم میلیارد دلار تسهیلات ارزان قیمت برای شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر جمعیت و روستا‌ها در نظر گرفته شده است و سهمی از آن برای اجرای طرح به گیلان اختصاص می یابد.

 

وی با اشاره به اجرای این طرح در راستای توسعه اشتغال روستایی و نقش آفرینی بخش دولتی و بخش خصوصی گفت: این طرح برای ایجاد توازن اشتغالزایی در مناطق محروم طرح ریزی شده و دولت حمایت‌های مستقیم و غیر مستقیم خود را در این زمینه ارائه می‌کند.

 

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به پیشینه مطالعاتی در این طرح، گفت: در اجرای این طرح غیر از سهم بخش خصوصی، اعتبارات بودجه‌ای بخش دولتی به میزان یک و نیم میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی پشتوانه اجرای آن خواهد بود.

اجرایی‌شدن طرح تولید پوشاک در مناطق روستایی گیلان
تاریخ: یکشنبه 21 آبان 1396