Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

نمایشگاه پارچه و پوشاک شانگهای از ۲۴ الی ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ در شهر شانگهای کشور چین برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گسترش به نقل از اخبار نمایشگاه‌ها، نمایشگاه پارچه و پوشاک شانگهای یکی از بزرگترین و کامل‌ترین نمایشگاه‌های حاضر در صنعت پارچه و پوشاک جهان است. این نمایشگاه جایگاهی جامع برای به نمایش گذاشتن پارچه ها و محصولات مرتبط محسوب می‌شود. فرصتهای تجاری منحصربه‌فرد در ملاقات با مشتریان و کشف فرصت های جدید بازار از ویژگی‌های این نمایشگاه به شمار می آیند.

نمایشگاه پوشاک شانگهای فرصتی عالی برای تولیدکنندگان خارجی فراهم می کند تا روابط قوی تری در منطقه ایجاد کنند و حضور خود را در این بازار تثبیت نمایند. علاوه براین، سمینارهایی برای افزایش اطلاعات غرفه داران و بازدیدکنندگان درنظر گرفته شده است. نمایشگاه پارچه و پوشاک چین بهترین جایگاه در آسیا برای دستیابی به نگاهی کلی در مورد بازاریابی و فروش، شناسایی محصولات جدید و متنوع، و همچنین برقراری ارتباط با مخاطبین تجاری جدید در این بخش است. نمایشگاه پارچه پوشاک شانگهای به گرمی از شما استقبال می‌کند.

نمایشگاه پارچه پوشاک شانگهای که سابقاَ به عنوان نمایشگاه پارچه شاتگهای شناخته می‌شد، برای اولین بار در سال ١٩٩٥ با همکاری شورای تابع صنعت نساجی، CCPIT و مرکز اطلاعات نساجی چین راه اندازی شد. این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های پیشرو در صنعت پارچه و محصولات مرتبط های در جهان است. نمایشگاه پارچه چین از زمان آغاز تاکنون به طور مستمر گسترش یافته است و با دو نمایشگاه‌ بهاره و پاییزه حدود ۲۰۰،۰۰۰ متر مربع را پوشش می‌دهد. نمایشگاه منسوجات شانگهای نقش مهمی را در ایجاد تجارتهای جدید در چین بزرگ ایفا می کند.

همایش ها و سمینارها با تمرکز بر روند پیشرفت و نوآوری صنعت نساجی در کنار نمایشگاه برگزار و توسط کارشناسان این صنعت از چین و خارج از کشور ارائه می‌شود.

بیش از ٦٢,۰۰۰ بازدید کننده از ٨٨ کشور و منطقه (در سال ۲۰۱۶)

بیش از ٢,۶۰۰ غرفه دار از ٢٤ کشور و منطقه (در سال ۲۰۱۶)

بازدید کنندگان و غرفه‌داران بنام در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

۲ماه تا رویداد «پارچه و پوشاک» چشم‌بادامی‌ها
تاریخ: سه شنبه 19 دی 1396