Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن فروشان با بیان اینکه رکود در بازار همه‌گیر شده است، گفت: با دستور وزیر صنعت مقرر شده تا در شب عید فروشگاه‌های مخصوص عرضه کالاهای ایرانی در همه صنوف به مردم معرفی شوند.

مجتبی درودیان در گفت‌وگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس با بیان اینکه رکود در بازار پوشاک همه‌گیر و فراگیر شده است، گفت: اتحادیه‌های همگن از جمله اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان، اتحادیه پوشاک، اتحادیه خیاطان و کشباف با محوریت اتاق اصناف ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رفع رکود، طرح و برنامه‌‌هایی دارند. 

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان افزود: به دنبال تشکیل کمپین «ایرانی، ایرانی بخر» به دستور شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت مقرر شده تا فروشگاه‌های عرضه کننده کالای ایران در تمام صنوف از جمله پوشاک، لوازم خانگی و ... برای شب عید به مردم معرفی شوند. 

* ادغام واحدهای تولیدی کوچک برای توسعه صادرات پوشاک

وی با تأکید بر اینکه اتحادیه‌ها و تولید‌کنندگان به حمایت بیشتر دولت نیاز دارند، اظهار داشت: یکی از طرح‌های در دست اجرا برای توسعه صادرات پوشاک، ادغام واحدهای تولیدی کوچک با یکدیگر تحت یک نام و برند است. 

درودیان گفت: با ادغام واحدهای تولیدی کوچک نه تنها هزینه‌ تولید کاهش می‌یابد، بلکه امکان تولید بیشتر برای حضور در بازارهای مختلف فراهم می‌شود.

 

فروشگاه‌های عرضه کالای ایرانی معرفی می‌شوند
تاریخ: چهارشنبه 27 دی 1396