Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت پیش‌نیازهای حمایت از تولیدکنندگان داخلی را تشریح کرد.

 به‌گفته سید محمود نوابی سیستم بانکی، مالیات، بیمه و گمرک باید سعی کنند با تغییر رویه اجرایی در سال حمایت از تولید ایرانی از تولیدات داخلی حمایت کنند.


به‌گزارش سایت نساجی امروز به نقل از ایسنا، نوابی با بیان اینکه اولویت امسال مبارزه با قاچاق کالا است، اظهار کرد: حوزه برخورد با کالای قاچاق باید در حد برخورد با مواد مخدر در نظر گرفته شود.

 

وی با اشاره به‌ضرورت ایجاد هم‌افزایی جدی در مسیر مبارزه با کالای قاچاق افزود: توجه جدی در این امر نقش مهمی در رونق و حمایت از کالای ایرانی ایفا می‌کند.

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه تبلیغ کالاهای داخلی و استفاده مسوولان از محصولات بومی را از جمله ضرورت‌های اجرایی در حوزه حمایت از کالای ایرانی دانست و بیان کرد: سیستم بانکی، مالیات، بیمه و گمرک باید سعی کنند با تغییر رویه اداری و اجرایی از تولیدات داخلی حمایت کنند.

 

نوابی با اشاره به اینکه توسعه یافتگی کشورهایی مثل کره در صنعت به‌دلیل این است که تولیدکننده و مصرف‌کننده توانسته‌اند ارتباط خوبی با یکدیگر ایجاد کنند، گفت: تولیدکنندگان باید به مواردی ازجمله افزایش کیفیت و بهبود وضعیت بسته‌بندی محصولات توجه داشته باشند.

 

وی افزایش دوره‌های گارانتی را یکی دیگر از راهکارهای حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد و ادامه داد: تولیدکننده و مصرف‌کننده لازم و ملزوم همدیگر هستند.

745678
تاریخ: سه شنبه 25 اردیبهشت 1397