Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

رئیس خانه صنعت و معدن و تجارت ایران گفت: دولت باید امروز به میان مردم بیاید وشفاف عمل کند.

گسترش نیوز: عبدالواب سهل آبادی در همایش روز ملی صنعت و معدن ضمن تبریک این روز به همه مردم و مسئولان گفت: ما از این جنگ اقتصادی که درحال‌حاضر با آن رو به رو هستیم به سلامتی گذر خواهیم کرد.

 

ما از تهدیدات دشمنان نمی‌هراسیم و در برابر آن ایستادگی میکنیم به شرطی که دولت هم با ما بایستد. دولت باید امروز به میان مردم بیاید وشفاف عمل کند.

ماباید در خصوص اتفاقات پیش آمده تقسیم تقصیر کنیم و ببینیم سهم ما صنعتگران و تولیدکنندگان در اتفاقات پیش آمده اخیر چه میزان است؟

سهم دولت در دیون معوقه که بیشتر صنعتگران را از کار بازداشته چقدر است؟

در سال‌های گذشته برای تک نرخی شدن ارز فریاد زدیم اما کسی به آن توجه نکرد و امروز می‌بینیم که چه اتفاقی افتاده و وضع به کجا رسیده است. ما نمی‌خواهیم هر روز اخبار ناخوشایند بشنویم و بعد انتظار حمایت از کالای ایرانی را داشته باشیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت باید به دفاع از صنعت بپردازد.

متاسفانه در شرایط حاضر خیلی از مصوبات هیأت دولت اجرا نمی‌شود.ما در ارتباط با بانک‌ها با مشکل روبه‌رو هستیم ما احتیاج به کمک دولت داریم و انتظار داریم که با ما شفاف باشند.

امیدوارم سال آینده اگر قرار وضعیت به همین منوال پیش رود بنده دیگر در این جایگاه نباشم. بر صنعت و تولید روزهای بسیار سختی گذشته است من از مسئولان تقاضا دارم که جانبازان این جبهه را مداوا کنند نه این که هر روز به آنها فشار بیاورند.

طرح نجات تولید و صنعت در دست ماست لطفا قبل از تصمیم گیری هایتان ما را به حساب بیاورید.

نمی‌شود هر روز خبر بد داد و انتظار حمایت از کالای ایرانی هم داشت
تاریخ: یکشنبه 10 تیر 1397