Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
استاندار اردبیل گفت: طرح تولید پوشاک روستایی اردبیل با هدف توسعه اشتغال پایدار در روستاهای اردبیل اجرا می‌شود.

 اکبر بهنامجو در جلسه طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی استان اردبیل اظهار داشت: ایجاد اشتغال در استان به عنوان یکی از محوری‌ترین برنامه‌های امسال تاکنون تحقق یافته و شاهد ایجاد 5 هزار شغل قطعی از ابتدای امسال تاکنون هستیم.

 وی با اشاره به این که قاطعانه برای ایجاد 20 هزار شغل در استان تلاش کرده‌ایم گفت: ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و مناطق دورافتاده از مهم‌ترین برنامه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است که در این زمینه تاکنون اقدامات مناسبی انجام یافته و ارائه تسهیلات با هدف اشتغال‌زایی مورد انتظار و قابل قبول با همکاری بانک‌های عامل مورد توجه قرار گرفته است.

 

استاندار اردبیل بیان کرد: طرح تولید پوشاک روستایی اردبیل با هدف توسعه اشتغال پایدار در روستاهای اردبیل اجرا می‌شود و هیچ گونه عقب نشینی در ایجاد اشتغال در استان نخواهیم داشت که این مسئله با تدوین برنامه‌های نوین اشتغال برای ایجاد اشتغال بسیار مناسب بوده و خروجی‌های مناسبی به دنبال داشته است.

 

بهنامجو تصریح کرد: بیکاری سبب مهاجرت معکوس و افزایش آسیب‌های اجتماعی می‌شود که تمامی این موارد رونق اقتصادی و اجتماعی در روستاها را به خطر می‌اندازد که به همین منظور با حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان زمینه اشتغال‌زایی مناسب را در استان فراهم کرده و موانع و مشکلات را برطرف می‌کنیم.

 

وی اظهار کرد: استقبال از طرح‌های خوب و تاثیرگذار با اولویت مناسب در دستور کار قرار گرفته که منجر به توسعه منطقه می‌شود و در این زمینه توسعه صادرات نیز با توجه به قابلیت‌های موجود در استان نیز با افزایش تعاملات با کشورهای همسایه در دستور کار قرار گرفته است.

طرح تولید پوشاک روستایی اردبیل در روستاهای اردبیل اجرا می‌شود
تاریخ: دوشنبه 15 مرداد 1397