Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

معاون ‌سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ، از اصلاح 27 مورد دستورالعمل مربوط به صنایع کوچک خبر داد و گفت: طرح ملی توسعه تولید پوشاک با حمایت بانک کشاورزی ، صندوقهای ضمانت صنایع کوچک و صندوق تعاون این طرح در حال انجام است .

معاون ‌سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ، از اصلاح 27 مورد دستورالعمل مربوط به صنایع کوچک خبر داد و گفت: طرح ملی توسعه تولید پوشاک با حمایت بانک کشاورزی ، صندوقهای ضمانت صنایع کوچک و صندوق تعاون در حال انجام است .

به گزارش شاتا ، فرشاد مقیمی افزود: با پشتیبانی انجمن پوشاک ایران، شرکت ملی پشتیبان و شرکت استانی ایجاد شده و به ثبت رسید و در این زمینه استان کرمانشاه به عنوان پایلوت طرح انتخاب شد و هفته آینده نیز تسهیلات پرداختی رونمایی می شود .

معاون سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران ادامه داد: در این طرح 50 میلیارد تومان کمک دولتی پرداخت می شود و به زودی با عملیاتی شدن طرح در داخل شهرها فروشگاههایی بدین منظور دایر می شود .

وی با اشاره به بیمه صنایع کوچک گفت: ازابتدای سال 2400 قرارداد در حوزه صنایع کوچک به ارزش 4 میلیارد تومان بسته شده است.

مقیمی با اشاره به برگزاری همایش 21 مرداد وروز صنایع کوچک افزود: دراین همایش واحدهای صنعتی برتر ، کار آفرینان برتر و شرکتهای مدیریت صادرات تقدیر می شوند و 10 کارگاه آموزشی پیش بینی شده است .

اجرای طرح ملی توسعه تولید پوشاک با حمایت بانک کشاورزی
تاریخ: چهارشنبه 17 مرداد 1397