Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

متقاضیان حضور در رقابت صادرکننده نمونه استان تهران در سال 97 تا پایان وقت اداری امروز فرصت دارند که مدارک خود را به دبیرخانه این رویداد در اتاق بازرگانی تهران تحویل دهند.

اولین جلسه دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان نمونه سال 97 استان تهران با حضور اعضای این کارگروه در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد و طی این نشست، برنامه‌ریزی‌ها برای فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران و برگزاری مراسم تقدیر از فعالان اقتصادی این عرصه، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این جلسه نمایندگان چندین دستگاه دولتی استان تهران از جمله استانداری، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل امور اقتصادی و دارایی، سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل استاندارد، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتاق تعاون و اداره کل میراث فرهنگی حضور داشتند و ضمن تبادل‌نظر پیرامون دومین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران، تصمیم‌گیری‌هایی نیز صورت گرفت.

محمد لاهوتی، رییس دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان نمونه سال 97 استان تهران، با بیان اینکه پس از واگذاری این دبیرخانه به اتاق بازرگانی تهران، فرآیند برپایی این رویداد در دستورکار قرار گرفت، افزود: بر اساس دستورالعمل سازمان توسعه تجارت ایران، صادرکنندگان متقاضی برای حضور در فرآیند انتخاب و معرفی صادرکنندگان نمونه سال 97 استان تهران باید قبلا در سایت «نمونش» که درگاه متقاضیان حضور در فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه کشور است ثبت‌نام کرده باشند و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 9 آبان ماه سال جاری نیز پرونده‌های خود را به دبیرخانه تحویل دهند.

وی گفت: دبیرخانه پس از دریافت تمامی پرونده‌های متقاضیان این دوره، فرآیند بررسی و پایش بنگاه‌های صادراتی استان تهران را آغاز خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، به دنبال برگزاری موفق نخستین دوره انتخاب و معرفی صادرکنندگان نمونه استان تهران در سال گذشته و رضایت نهادهای مسوول دولتی و همچنین فعالان بخش خصوصی، امسال نیز برای دومین سال پیاپی، دبیرخانه این دوره به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران واگذار شد

تعیین آخرین مهلت برای ارسال پرونده‌های صادراتی
تاریخ: شنبه 12 آبان 1397