Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: الان شرایط خوبی برای تولید و صادرات پوشاک وجود دارد، اما متاسفانه دست اندرکاران این بخش با کمبود مواد اولیه مواجه هستند و باید گفت تحریم‌های داخلی یکی از مشکلات بخش تولید و صادرات ما است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مسعود خوانساری امروز در مراسم معرفی و تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان تهران گفت: ما در کشور تصمیم نمی‌گیریم و یا اینکه خیلی دیر تصمیم می‌گیریم. 

رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اینکه حدود 5 سال در مورد قیمت ارز تصمیم گرفته نشد، گفت: بعد به صورت ناگهانی قیمت ارز فوران کرد و به دنبال آن بخشنامه‌های متعددی صادر شد.

وی در مورد اف ای تی اف بیان داشت: در مورد خوب و بد آن نظر نمی‌دهیم، ولی خوب یا بد باید در مورد آن تصمیم گرفت و تصمیم هم خواهیم گرفت و باید بگویم از این دست مسائل زیاد است.

خوانساری با بیان اینکه بخش خصوصی را باور نداریم، گفت: در مورد صادرات که امروز یکی از موضوعات اصلی جامعه است، چرا نباید از نظرات بخش خصوصی استفاده کرد؛ بخش نامه صادر می‌شود و بعد شروع به اصلاح می‌کنند و با این کار رونق و توسعه نمی‌توان به وجود آورد. 

رئیس اتاق بازرگانی تهران بیان داشت:  اگر قرار است ما در حوزه اقتصاد و بحث اقتصاد موفق باشیم، کار را باید به کاردان سپرد. 

وی بیان داشت: الان شرایط خوبی برای تولید و صادرات پوشاک وجود دارد، اما متاسفانه دست اندرکاران این بخش با کمبود مواد اولیه مواجه هستند و باید گفت تحریم‌های داخلی یکی از مشکلات بخش تولید و صادرات ما است.  

شرایط خوبی برای تولید و صادرات پوشاک وجود دارد
تاریخ: سه شنبه 20 آذر 1397