Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
رئیس اتحادیه پوشاک مشهد گفت: متاسفانه مشکلاتی در حوزه تهیه مواد اولیه داریم که بسیار نمایان است، این مشکلات در حوزه دارایی و موارد دیگری وجود دارد که سبب شده تولید ما آنگونه که باید رشد نکرده باشد.

مهدی لسان‌طوسی  اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به ممنوع شدن بحث واردات نباید قاچاق صورت بگیرد اما اینکه تصور کنیم قاچاق به صفر رسیده، فکری واهی است؛ در حال حاضر ظرفیت تولیدکنندگان ما مقداری تغییر پیدا کرده و ظرفیت تولید آن‌ها رو به بهبود است.

  وی بیان کرد: متاسفانه مشکلاتی در حوزه تهیه مواد اولیه داریم که بسیار نمایان است، این مشکلات در حوزه دارایی و موارد دیگری وجود دارد که سبب شده تولید ما آنگونه که باید رشد نکرده باشد. باید این موارد به ویژه در بخش مواد اولیه اصلاح شود.

 

رئیس اتحادیه پوشاک مشهد ادامه داد: با توجه به نامگذاری سال به نام حمایت از تولید، باید نگاه بانک‌ها، بیمه، سازمان صنایع و سایر ارگان‌های مرتبط در این موضوع مساعدتی شود.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که وجود دارد، به هیچ عنوان نیازی به واردات پوشاک مگر واردات برندها آن هم به دلیل بالا بردن سطح کیفی کار را نداریم، زیرا برندهای خارجی از نظر کیفی می‌توانند برای کیفیت داخلی ایجاد رقابت کنند.

 

لسان‌طوسی گفت: در خصوص شعار سال باید ارگان‌های مرتبط در بحث حمایت از تولید، بخشی از کار را به سهم خود پوشش دهند تا در نهایت بتوانیم تولید داخلی را جایگزین نبود واردات پوشاک خارجی کنیم.

کمبود مواد اولیه دست از سر تولیدکنندگان پوشاک بر نمی‌دارد
تاریخ: یکشنبه 25 آذر 1397