Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ
میر اسماعیل صدیق در گفت و گو با ایسنا در خصوص وضعیت قاچاق پوشاک اعلام کرد: به دلیل وجود قوانین سختگیرانه مقدار کمی کالای خارجی در کشور وجود دارد و اکثریت کالاها داخلی هستند، درضمن کالاهای خارجی که به صورت غیر قانونی وارد کشور شده‌اند از واحدهای صنفی جمع‌آوری می‌شوند.
وی افزود: مردم به دنبال جنس با کیفیت هستند و اگر جنس داخلی نیاز مردم را رفع کند، مردم کالای داخلی را تهیه می‌کنند. خوشبختانه کالای داخلی رشد کمی و کیفی خوبی داشته و از لحاظ مطابقت با معیارهای روز و رنگ‌بندی‌ها و مدهای مناسب کشور  وضعیت بسیار مناسبی دارد.
وی در خصوص بازار شب عید پوشاک و تهمیدات در نظر گرفته شده برای نوروز هم گفت: ۲۰۰ واحد فروش با بنرهای متحدالشکل و ظاهر یکسان در سطح شهر با تخفیف ۱۵ درصدی به مناسبت نوروز، آماده فروش پوشاک به مردم هستند.
صدیق با بیان اینکه  قیمت پوشاک ۲۰  درصد نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت از وجود پوشاک به مقدار کافی برای تامین نیاز مردم خبر داد و گفت: هیچ مشکلی برای تامین کالا نداریم و برای تمامی سنین و افراد و سلیقه‌های مختلف کالا وجود دارد و جای نگرانی نیست.
وی در پایان از وجود گشت‌های نظارتی برای سرکشی به واحدهای صنفی خبرداد و گفت: این گشت‌ها با نزدیکی به شب عید افزایش پیدا می‌کنند و نظارت خود را افزایش می‌دهند؛ مردم درصورت وجود هرگونه شکایت و مشاهده تخلف با شماره تلفن ۱۲۴ تماس بگیرند.
فروش لباس ایرانی با برند خارجی| افزایش 20 درصدی قیمت پوشاک
تاریخ: دوشنبه 6 اسفند 1397