Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

محمد امین فرشی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: زیر ساخت های شهرک های صنعتی استان با هدف ارائه بیشتر و بهتر خدمات به صنعتگران و سرمایه گذاران، تکمیل می شود و توسعه پیدا می کند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز عنوان کرد: جذب سرمایه گذار برای شهرک های صنعتی، استقرار واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال از مسائل مهم و پیش رو در شهرک های صنعتی استان با هدف توسعه سرمایه گذاری است.

فرشی با اشاره به اهمیت شهرک صنعتی اشتهارد خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری در این شهرک با توجه به مزیت‌های موجود در آن، افق روشنی برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.

وی مطرح کرد: شرکت شهرک های صنعتی البرز در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده از سرمایه گذاران حمایت های ویژه ای خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری همایش پوشاک به میزبانی این استان اشاره و گفت: با توجه به اینکه صنایع زیادی در استان البرز در زمینه تولید پوشاک فعالیت می کنند می توان البرز را پایتخت پوشاک کشور نامید.

فرشی افزود: به منظور معرفی توانمندی های استان البرز در زمینه پوشاک و بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده قرار است در نیمه اول سال جاری همایش پوشاک به میزبانی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شود.

حمایت ویژه شهرک های صنعتی استان البرز از سرمایه گذاران
تاریخ: شنبه 7 اردیبهشت 1398