Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

مشاور عالی و دستیار ویژه صنعت، معدن و تجارت گفت: تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی را بدون ثبت سفارش در مناطق آزاو در دستور کار داریم.

به گزارش شاتا، صادق نجفی در دیدار با اعضای فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب، افزود: این تصمیم در جهت حمایت همه جانبه از تولید داخل به خصوص در شرایط اقتصادی کنونی و تحقق رونق تولید گرفته شده است.

وی حمایت از صادرات واحدهای تولیدی صادرات گرا را برنامه دیگر وزارت صمت در سال رونق تولید دانست و تصریح کرد: در همین راستا ارایه تسهیلات لازم برای فرآوری صادرات را جهت ایجاد ارزش افزوده بیشتر به خصوص در حوزه معدن و صنایع معدنی در دستور کار داریم.

مشاور عالی و دستیار ویژه صمت با اشاره به برنامه های وزارت صمت در جهت توسعه صادرات غیرنفتی، گفت: هدفگذاری 32 میلیارد دلاری صادرات کالا و خدمات به 15 کشور همسایه و نزدیک به کشورمان را امسال در برنامه کاری خود داریم.

نجفی در پایان اضافه کرد: در همین راستا توانمند سازی و توسعه بنگاه های خرد، کوچک و متوسط(SME)ها با هدف افزایش صادرات غیرنفتی این واحدها از طریق کنسرسیوم‌های صادراتی دیگر برنامه وزارت صمت در سال تحقق رونق تولید خواهد بود.

تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی در مناطق آزاد بدون ثبت سفارش
تاریخ: دوشنبه 3 تیر 1398