Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: روی تبدیل کرمانشاه به یکی از قطب‌های تولید پوشاک کشور تمرکز کرده‌ایم.

هدایت حاتمی در جلسه زنجیره ارزش حوزه پوشاک با اشاره به تمرکز استان بر روی زنجیره‌های ارزش در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: یکی از اهداف ما در حوزه صنعت، تکمیل زنجیره ارزش در حوزه پوشاک و تبدیل کرمانشاه به یکی از قطب‌های حوزه پوشاک است که در همین راستا تاکنون چند کارگاه تولید پوشاک راه‌اندازی و به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه تلاش ما روی تقویت کارگاه‌های موجود و ایجاد کارگاه‌های جدید متمرکز شده، افزود: در این رابطه، تقویت بخش خصوصی به عنوان یکی از راهکارهای اساسی که می‌تواند ما را در تحقق دو  هدف تقویت تولید و ایجاد اشتغال پایدار  کمک کند در اولویت قرار دارد و از هرگونه سرمایه‌گذاری در این حوزه استقبال و حمایت می‌کنیم.

 معاون استاندار کرمانشاه اظهار کرد: چشم‌انداز ما این است که با برنامه‌ریزی‌هایی که داریم به یکی از قطب‌های مهم تولید پوشاک در کشور تبدیل شویم و بر همین اساس، ایجاد مجموعه کارگاهی در بخش پوشاک را در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم قطب شدن استان را در این حوزه تحقق ببخشیم.

وی افزود: از ظرفیت هم مرز بودن با کشور عراق و اقلیم کردستان هم برای صادر کردن تولیدات استان استفاده خواهیم کرد.

حاتمی گفت: در خصوص پرداخت ‌تسهیلات  و در اختیار نهادن زیر ساخت‌های لازم برای تقویت این حوزه هیچگونه محدودیتی نداریم، ولی نیازمند ایده‌های خوب و نوینی هستیم که توان و قدرت رقابت با دیگر فعالان این حوزه را داشته باشند.

برای تبدیل کرمانشاه به یکی از قطب‌های تولید پوشاک برنامه داریم
تاریخ: چهارشنبه 7 اسفند 1398