Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران حمایت جدی از تولیدکنندگان برای ارایه دستاوردهای صنعتی و صنایع نو پدید و ارتقای کمی و کیفی نمایشگاه های تخصصی صادرات محور را دستور کار ویژه این مجموعه در سال جهش تولید عنوان کرد.

به گزارش شاتا، بهمن حسین زاده همچنین حمایت از شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و جوانان فعال در عرصه علم و فناوری، امضای تفاهم نامه ها و قراردادهای متعدد همکاری با شرکت ها در توسعه، بازسازی و نوسازی فضاهای نمایشگاه بین المللی، تاکید بر ایفای مسئولیت های اجتماعی در مقابله با کرونا را از رویکردها و برنامه های مهم پیاده شده در رونق افزایی صنعت نمایشگاهی دانست.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر افزایش بخش صنعت در تولید داخلی با انتخاب فرایندهای صنعتی دانش محور و شعار سال افزود: نمایشگاه ها با ارقام و کالاهای اساسی نقطه اتکای مزیت های نسبی بر افزایش محصولات، تولید ملی و اشتغال هستند.
حسین زاده تصریح کرد: با ارایه آخرین دستاوردهای تولیدی صنعتی در نمایشگاه ها زمینه بهره گیری علمی و اقتصاد بومی در راستای تولیدات درون زا، برون نگر و پویا فراهم می شود و با تمامی تمهیدات لازم، هماهنگی کامل با دیگر نهادها و رعایت کلیه مسایل و جوانب برگزاری نمایشگاه ها یک ضرورت ملی است.

حمایت جدی از تولیدکنندگان برای ارایه دستاوردهای صنعتی و صنایع نو پدید/ ارتقای کمی و کیفی نمایشگاه های تخصصی صادرات محور
تاریخ: سه شنبه 11 شهریور 1399